| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Bunaaaa. Filme Netflix in stilul filmului After? Tipa tocilara de care se indragosteste tipul smecher al liceului? laughing Multumesc! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Buna.
Îți recomand The Kissing Booth, o sa ți placa maxim, sau Tuturor băieților pe care i am iubit, spor la vizionat.

| GeorgianaDiaconu explică (pentru Dishka):

Bunaaa, multumesc tare mult dar le am vaut. Cele 2 parti la fiecare...Insa tin sa iti reamintesc ca acum in 2021 apare partea a3a la fiecare dintre ele big grin kiss

| Dishka a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Mulțumesc! Pupici