| xDqqq a întrebat:

Ca seriale faine mai stiti? acum ma uit la the vampire diaries, gossip girl, 90210, pretty little liars, fairly legalcity.
dar filme? ce filme bune noi sau vechi stiti ( in special drame)?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Seriale:
Criminal Minds
Supernatural
Gilmore Girls[vechi da bun]
Numb3rs
Blood Ties
Heroes
Lost
The mentalist

Iar ca filme, pun si mai noi si mai vechi, majoritatea sunt drame:
The butterfly effect 1 si 2[f dramatic]
Mirrors
How to be a serial killer
The number 23
The human centipede
Dirty Dancing
Requiem for a dream[ o suuuuper drama]

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adrian_3940 a răspuns:

90210.:X asta-i cel mai fain:X
supernatural:X
funda?happy

| serialeonline a răspuns:

Eu iti recomand serialele de aici, eu in fiecare dimineata cand ma scol, inainte sa plec la munca ma uit la cate un episod :) http://subtitrareseriale.com/serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prison break. ghost whisperer