| T0T a întrebat:

Când apare Poltergeist (2015)? Sunt nerăbdător să îl văd. Și ce filme au mai apărut horror până acum în 2015? Nu prea am mai auzit să apară cine știe ce, singurul de care știam fiind ăsta.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Poltergeist (24 Iul. 2015)
http://www.imdb.com/title/tt1029360/
alte filme care trebuie să apară în 2015:Insidious 3 (29 Mai 2015), Sinister 2 (Aug. 2015), au apărut:The Woman In Black 2: Angel Of Death (2015),VANish (2015),The Last House On Cemetery Lane (2015),Nightlight (2015),Maggie (2015),Dead Rising: Watchtower (2015),Muck (2015),The Atticus Institute (2015),Dark Summer (2015)

3 răspunsuri:
| Air?nMeid?n a răspuns:

alea vechi sunt mai creepy

| T0T explică (pentru Air?nMeid?n):

Eh...Am privit unele, și într-adevăr sunt mai creepy și chiar sunt de calitate dar încep să fiu un fan și a ceea ce apare acum dacă e cât de cât bun. Sunt un tip care respectă extrem de mult lucrurile de modă veche dar care ia extrem de mult în considerare și ceea ce e nou, căci unele lucruri chiar sunt o inovație. Să fiu sincer, și calitatea imaginilor mă influențează acum...

| TheWalker11 a răspuns:

VANish, dar nu ti-l recomand, nu prea e bun. In rest in 2015 nu prea au mai aparut filme horror de care sa stiu. Plus ca VANish nu e prea horror, mai mult cu numele.