| d3utsy a întrebat:

Va utati la telenovela fara sani nu exista paradis?

Răspuns Câştigător
| Elena97M a răspuns:

Telenovele... Singura telenovela la care ma uit este Valeria...

32 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu

| sorin a răspuns:

E o nebunie de film.Nu ma uit.

| alle_1861 a răspuns:

Da

| frida0purple a răspuns:

Nu, numai titlul ma face sa fac un pas inapoilaughing

| faranume a răspuns:

Nu ma uit la telenovele....sunt o pierdere de timp...
Niciodata n-o sa se intample in viata reala ceea ce intampla in filmestraight face
Parerea meahappy

| MADALINAAAA a răspuns:

Da, ma uit... e foarte interesanta povestea Catalinei.

| dulcika a răspuns:

Da ma uit ...este interesanta si educativa pentru ca iti da tot felul de exeple si de intamplari. ...este o telenovela reusita!
asa ca fetelor luati exemplu...sa nu faceti ca cele din film!

| zuzushi a răspuns:

M am uitat la inceput, apoi ma mai uitam din cand in cand...acum nu ma mai uit deloc. nu mai am timp.

| mioara a răspuns:

Nu, eu ma uit pa canal D.

| piscot a răspuns:

Daaaaa! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si normalX:X:X:X este o telenovela foarte educativa. o poveste din viata reala...genul de telenovela care nu are un sfarsit sau o actiune obisnuita,,,, adica nu totul se desfasoara, in jurul personajelor principale(adica intre iubirea dintre ei) si cred ca dee aceea este foarte urmarita,,,, vizioanre placuta in continuare.papa
te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place enorrrrmmm telenovela dar fara sa ascult manele in acelasi timp nu pot sa ma uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca as putea sa ma uit, mi-as zbura creierii pe geam(ma mir cum de as mai avea constiinta sa ma impusc la geam sa nu murdaresc peretii) straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin cu un nou raspuns, m-as impusca in fata televizorului(aia cu impuscatu pe geam nu tine) raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e super faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaa
cel mai tare serial
jur love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai fain serial simi place de titi si de bayro si de fernado rey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super tare e cea mai tare telenovela de pana acum a intrecut toate telenovelele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaa ...ma mai uit kan` n`am she fashe...blushing whistling oh go on ii misto telenovela...big grin kath de kathbatting eyelasheshee hee wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult telenovela fara sani nu exista paradis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOrmal:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si as dori sal privesc online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da