| mgtow a întrebat:

Cand va fi disponibil la cinematograf filmul hitman 2?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Deoarece acest proiect este clasificat ca şi în dezvoltare(se filmeaza inca la el), datele sunt indisponibile. Asta imi spune pe imdb. Nu are data de lansare.

| mgtow explică (pentru neluL):

Dar de joc hitman absolution sti ceva? Din cate am vazut eu in septembrie il scoate si as vrea sa stiu daca in Romania acel joc pentru ps3 depaseste suma de 70€ sau e aproximativ 70€?

| mgtow explică (pentru neluL):

In caz ca jocul e in engleza fara sa-i pun spaniola o sa-mi mearga? Daca consola e facuta pentru continentul european ar trebui sa-l recunoasca indiferent de tara care e cumparat.

| neluL a răspuns (pentru mgtow):

Pai,peste tot este 60 $ asta inseamna cam 50 euro pret estimat! Deci asta o sa fie pretul la care il gasesti.