| NicoNicolletta a întrebat:

Care au fost desenele animate pe care le urmareati cand erati copii?

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl18 a răspuns:

Vaca si puiul, Babuin si nevastuica,Cainele Curaj,Edd Ed si Eddy,Laboratorul lui Dexter,Tom si Jerry, Zambetul lui Sharon, Sabrina, Copiii de la 402, Sponge-boblaughing etc...:*

| 0rlando a răspuns (pentru CrazyGirl18):

Uitași de Dragon Ball, Ren și Stimpy, Wacky Races, Dastardly and Muttley in Their Flying Machines, Tweety laughing

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Multe in general de pe vechiul fox kids, minimax bine seriale bune nu porcarile de azi

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aveam niste inregistrari de la mama cu Popeye Marinarul, Sandy Bell, Povestiri din pădurea verde, Bambi, Nils Holgersson...Tom si Jerry erau nelipsiti...

| YouNoob a răspuns:

Niet zaiet, niet pagadi
Mihaela

| Adryanna2000 a răspuns:

Ce intrebare!?

| Deanme a răspuns:

Pokemon, Beast wars, Scooby Doo,
X-men evolution, Dragon ball z

| BMW200 a răspuns:

Tom si Jerry, Ed Edd si Edy, Copii de la 402, Louie, Naruto, Lonney tunes si multe altele happy

| Cosmyno7 a răspuns:

Tom si Jerry, Ed Edd si Edy, Copii de la 402, Naruto, Scoby-Doo, Ben 10, Star Wars, Actiune drama totala, Nume de cod clanul nebunaticilor, Johny Test, Tinerii Titani, multe altele...winking

| AdamJensen a răspuns:

Am 12 ani si tot ma uit la desene.ma uit la desene de la 2 ani. stiu orice desen animat care exista.

| amzagabby a răspuns:

Dragon ball z

| pistolaru3000 a răspuns:

Dexter, Tom si Jerry, Mickey Mouse, Vaca si puiul, Babuin si nevastuica, Ed Edd si Eddy, Curaj caine fricos... Funda?