| Irena97 a întrebat:

Care credeti ca vor fi castigatorii de azi la Golden Globe la urmatoarele categorii?

1. film
2. actor rol principal drama
3. actrita rol principal drama
4. actor rol principal comedie
5. actrita rol principal comedie

Raspunsurile se pot da pana luni 14 ianuarie ora 3 a.m cand incep Globurile.
Funda maine pentru cele mai multe raspunsuri care se potrivesc!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Nu e peste tot ce mi-as fi dorit eu sa fie, dar cred ca vor cistiga:
1. film drama : Argo ( stiu ca favorit e Lincoln, dar merg pe Argo)
film comedie-muzical : Les Miserables

2. actori drama: Daniel Day- Lewis ( desi nu-mi place deloc )
3. actrita drama: Jessica Chastain
4. actor comedie muzical : Hugh Jackman
5. actrita comedie muzical : Jennifer Lawrence

p.s. Sper sa ia Ben Affleck premiul la categoria regizori pentru Argo si nu Spielberg pentru Lincoln

| Irena97 explică (pentru michelia):

Michelia ai 5 din 5, esti tare happy

| michelia a răspuns (pentru Irena97):

Daaaa, trebuia sa fi mers la pariurihappy

10 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Este greu sa spui cine va castiga trebuie vazute filmele mai intai apoi sa iti dai cu parerea happy

| Irena97 explică (pentru M25M):

ai dreptate dar mergi pe pronostic dupa trailere macar si recenzii poate. E un joc sa zicemhappy

| M25M a răspuns (pentru Irena97):

Trailere am vazut in prostie, hai ca ma joc laughing

1. FIlm Drama : Life of Pi
Film Muzical sau Comedie: Les Miserables

2. actor rol principal drama
Daniel Day Lewis
3. actrita rol principal drama
Naomi Watts (The Impssible l-am vazut)
4. actor rol principal comedie
Bill Murray
5. actrita rol principal comedie
Meryl Streep

| Irena97 explică (pentru M25M):

Bravo happy

| M25M a răspuns (pentru Irena97):

Chiar sunt curios acum sa vad daca voi nimeri ceva. laughing

| Irena97 explică (pentru M25M):

Sigur nimeresti 1, dar iti zic in mesaj ca sa nu induc vreun raspunshappy

| Irena97 explică (pentru M25M):

Bravo, ai nimerit 2. Eu am jucat la zero, ca la rent laughing) N-am nimerit nimic din ce am pus pe hartie.

| Irena97 explică:

La " film" treceti si drama si comedia ( vor fi 6 raspunsuri)