| Aenoenienanonim a întrebat:

as vrea si eu niste sfaturi adica am 16 ani si am foarte mare talent de actor...si as vrea sa joc rol principal intr-un film de comedie, colegiu, ceva, asta e visul meu:X as face orice pentru asta, dar nu cred ca am vreo sansa, desi sunt sigur ca daca as da niste castinguri as castia 100% sunt foarte sigur pe mine si foarte glumet, ce credeti, am vreo sansa?sad

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ca dupa cativa ani de studiu intens si aprofundat ai reusi. Momentan esti prea sigur pe tine, exces de siguranta care denota o lipsa de studiu.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mama, mama, da iute mai esti!
Vrei rolul principal si nu ai facut nici un fel de scoala de actorie!
Este adevarat ca in filme sunt si copii si tineri, dar acestia au talent cu carul si au un pregatitor, si... i-a vazut cine a trebuit!
Si cine te opreste sa mergi la castinguri? Asa o sa te vada si pe tine cineva!
Pastreaza-ti visul si urmeaza pasii scolarizarii in meseria de actor: liceu, facultate...

| Pho3nix a răspuns:

Mai intai incepi cu piesele de teatru. Pana la filme mai e de munca.
Si eu am acelasi vis ca al tau si am inceput cu teatrul.

| baietzelu a răspuns:

happyPai daca nu incerci, raspunsurile noastre nu o sa ajute la nimic. Da la actorie, ca nu ai cum sa joci hop trop, intr-un film fara pregatire.

| potzo a răspuns:

Daca ne spuneai - "xulescu spune ca am talent" te credeam... - daca doar o spui tu... :)
Incearca la www.twistmedia.ro - sunt cea mai mare agentie de casting din tara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorule se incepe cu teatru prima data.