| Drsss a întrebat:

Pentru cei care urmariti serialul "La casa de papel", aveti idee cam cand prin 2019 incepe si cum o sa fie continuarea?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se stie inca data lansarii dar cel mai posibil mai - iunie.

| faramatania a răspuns:

Posibil în primăvara lui 2019.Continuarea? Știu și eu ce să zic și dacă alt jaf ar mai avea haz fără Berlin.Cel care a fost (jaful de la monetarie) rămâne unic, perfect, ce rost ar mai avea altul? Anyway, pe mine mă interesează și cum va fi întâlnirea dintre Raquel și profesor și ce va genera această întâlnire.Nu mai e mult și vom vedea.

| Alexuţ02 a răspuns:

Salutare, l-am văzut, un serial fain.

Cel mai probabil prin 2019 vara-toamna, 100 %, că dacă era primvara se ştia de pe acum.

Continuarea cred că ori o să fugă de poliţie pentru jaful ăsta, ori ar mai fii ideea să mai spargă o bancă ceva. dar nu ştiu ce să zic, rămâne de văzut big grin

| Drsss explică (pentru Alexuţ02):

S-au imbogatit foarte mult, la asta m-am gandit si eu acum, ca ar mai sparge o banca.dar la cati bani au nu cred ca mai e nevoie... oricum a trecut 1 an de la jaf si politia nu I-a gasit, nu cred ca ii va mai gasi vreodata, dar ar fi frumos daca ar mai planuii un jaf

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Drsss):

Eu aştept Game of Thrones, sezonul 8, La casa de papel, The Punisher ( sperăm că nu-l anulează Netflix cum au făcut cu Daredevil, Iron Fist ), mai aştept şi Knightfall ( Cavalerii Templieri )

| VeziSeriale a răspuns:

Apare la casa de papel sezonul 4 online subtitrat pe https://veziseriale.org/seriale/la-casa-de-papel-fabrica-de-bani-2017/ la ora 10 dimineata. Vizionare placuta!

| VeziSeriale a răspuns:

Am vazut ca apare la casa de papel sezonul 4 online subtitrat pe https://veziseriale.org/seriale/la-casa-de-papel-fabrica-de-bani-2017/ la ora 10 dimineata. Vizionare placuta si distractie placuta.