| Etro a întrebat:

Ce este cu serialul acela,, casa del papel,, sau ceva de genul? Il vad peste tot, ce e așa de interesant?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mna, uita te la el si ai sa afli. poate pentru tine nu e interesant

| Digikey a răspuns:

Primul sezon este interesant.

| salieri84 a răspuns:

Ce raspuns crezi ca ai putea primi? Uita-te si ai sa te convingi.

| RavenNymph a răspuns:

Citește-i descrierea, uită-te la un trailer și te convingi singur dacă vrei să-l vezi sau nu.

| ancuta286 a răspuns:

Nu poate nimeni sa iti spuna "ce e asa interesant".
Ii serialu fain efectiv
ar trebui sa il incerci
E in stilul Prison Break daca te-ai uitat desi nu cred.
E un.plan foarte bine pus la punct, cu multe intorsaturi de situatii si momente dificile
Citeste descrierea lui ca sa vezi despre ce e vorba