| UmbraDeVulpe a întrebat:

Voi ce parere aveti de serialul Berlin, va fi si el la fel de bun ca si casa de papel sau va fi mai bun? Si in serialul asta arata ce s-a intamplat inainte deci, nu? Ca nu poate arata ce s-a intamplat dupa, daca a murit Berlin in casa de papel. Am dreptate?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Evident ca va arata viata lui Berlin, va fi prequel, nu sequel pentru serial.Nu cred totusi sa ma uit, fiindca nici la toate sezoanele Casa de papel nu m-am uitat.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cred ca da.

| J0B0MAT a răspuns:

Sper că va fi măcar la fel.Îl ador pe Berlin, a fost preferatul meu.Și Nairobilove struck

| Furnicuta000 a răspuns:

Cred ca va fi bun pentru cine era fan Berlin. Mie nu mi-a placut personajul. Dadeam mereu skip la scenele alea cu el din trecut care mi se pareau prea dese, lungi si plictisitoare. Dar poate vor face ceva care sa fie captivant