| ISQ a întrebat:

Care e mai fain filmu twilight sau harry potter?

23 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Twilight.ptr mie Harry Potter e o porcarie

| laurik1315 a răspuns:

Mie una mi-a placut Harry potter mai mult decat twilight. La inceput am vizionat twilight de vreo 60 de ori(la propriu), dupa care la new moon m-am plictisit, in timp ce la harry potter am vizionat cu placere toate 8 filme... Si nu sunt singura care gandeste asa, adica in primul weekend harry potter and the deathly hollows a strans atatia bani cat a adunat eclipsa in app o saptamana

| AG a răspuns:

Asta e o intrebare la care chiaaar nu trebuie sa gandesclaughing HARRY POTTER D'oh!laughing

| ReiVaN a răspuns:

Harry potter e mult mai bun decat twilight (e o prostie).
oricum amandoua sunt filme sf lungi. nu sunt filme bune

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Harry Potter nu l-am vazut si nici nu am de gand pentru ca nu e genul meu, chiar daca e cunoscut.
Asa ca, Twilight, pentru ca mi se pare foarte reusit, o poveste interesanta, si este printre filmele mele preferate. love struck

| PinkPanther a răspuns:

Nu imi place nici unul, dar daca ar trebui sa aleg as alege harry potter

| GEORGE a răspuns:

Twilight sa fii sigur de asta.

| IceCreamDoll a răspuns:

Sunt cam la fel ambele. Twilight e cu vampiri, iar Harry Potter cu vrajitori. Cam aceeasi tema o au (supranaturalul). Ambele sunt bune dupa parerea mea. Acum depinde ce iti place tie mai mult (vampiri si varcolaci; sau vrajitori, forte malefice si aventuri).

| LonelyGirl01 a răspuns:

Eu nu am vazut nicunul dintre ele dar cred ca "twilight " este mult mai misto.

| Ralla_7778 a răspuns:

Este mai misto twilight. Harry poter e vechi iar twilight este mai nou si mai fain sper sa iti placa funda?

| cristi2011 a răspuns:

Categoric Harry potter: http://www.vide.ro/......de%20funny

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Mie, sincer imi plac amandoua.
Sunt doua filme SF foarte bune.
Depinde ce algei tu.

| Geanyyyx a răspuns:

Logic ca Harry Potter.Twilight a fost frumos la inceput... dupa care a urmat un dezastru pe cand Harry Potter a fost mf mereubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea,amandoua sunt frumoase.
Daca vrei sa urmaresti un film de dragoste iti recomand Twilight, dar daca vrei ceva aventura, Harry Potter care este mai mult pentru copii.
Nu strica sa se vizionezi pe amandoua.O sa iti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter. Ce prosti ar spune ca Twilight? Ca asa zic ei?
Harry Potter da clasa! Cei care spun ca Twilight e mai bun sunt paraleli cu cinematografia.

Ca-ti place mai mult un anumit film pentru poveste(vampiri ce stralucesc la soare), actori(Robert Pattinson, Taylor Lautner), e alta treaba. Dar sa spui ca e mai bun/fain Twilight inseamna ca mai bine taci.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Twilight.

| trifescugabriela a răspuns:

Twilight

| alintush15 a răspuns:

Twilight

| emberst_9111 a răspuns:

Eu ati zic ca herry potter pentru ca e cel mai votat film si cel mai interesant...eu am vazut toate sezoanelebig grinpoti sa-mi dai fundalove struckplz

| DenYsa567 a răspuns:

Twilight

| Madzyz_5935 a răspuns:

Cu siguranta twilight! love struck

| Annais a răspuns:

Categoric Harry Potter!

| andrian_9598 a răspuns:

Twilight