| RoxyLaLa a întrebat:

Care e serialul vostru preferat de pe AcasaTV?
Cui ii place ca mine are FUNDITSAAbig grin

Răspuns Câştigător
| Secretttt a răspuns:

Mass sabe el diabloo love struck:X:angryDemon si inger)
este cel mai tare :X:X

7 răspunsuri:
| dandelion a răspuns:

Nu prea mă uit deja la seriale, dar unul mi-a atras atenția. Se numeste Căutînd-o pe Elisa. Mă strădui să nu-l ratez. Dar dacă nu se primeste asta e...

| chrisstina a răspuns:

La Iubire si onoare ma uit regulat da cand ma plict ma mai uit si la Teresa si am vazut ca au bagat din nou telenovela aia cu Maytebig grin

| loricel a răspuns:

Teresa

| an0nim025 a răspuns:

Cele 2 fete ale Anei - Las Dos Caras De Ana! happy

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Depinde acum de ce iti place dar mie imi place Teresa. puppy dog eyes

| N3X7 a răspuns:

Mostenirea -ma uit cand prind adica nu am vazut toate episoadele

| Camiii_8342 a răspuns:

Teresaaalove struck I love it!