| Ioana_8454 a întrebat:

Hei.
Va place diisney channel.Si daca da. care e serialul vostru >preferat:?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ma mai uit eu din cand in cand la Zack si cody happy
da. cam atatlaughing

| Ana a răspuns:

Mai ma uit din cand in cand; Zack si Cody, Sonny si restul desenelor animate: Phineas and Ferb etc

| laurika_3432 a răspuns:

Ma uit foarte des. cam toate imi plac dar cel mai mult imi place zack si cody:X dar si sonny si steluta ei norocoasa:X sunt super:X:X

| Zuzy a răspuns:

E bun cand nu ai la ce...
Zack si codylaughinglaughing sunt prea tari
Hannah montanabig grinbig grin.
Sonny si steluta ei norocoasa

| davidwarner a răspuns:

E bun cand nu ai ce face. Imi plac Zack si Cody, Hannah Montana si cam atat.

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Ma uit mereu pe Disney Channnel. happy
Cel mai mult imi place Zack si Cody, Good Luck Charlie si Jake&Blake big grin

| prettygirl_9890 a răspuns:

Numai la disney chanell ma uit.imi pl; ace foarte mult:1)zack si cody, baietii aia arata bine si stiu sa joace, razi la orice faza care o fac
2)Sonny si steluta norocoasa-la fel sunt foarte amuzanti si joaca f bine
3)jake&blake-misto, imi place povestea, cum arata benjamin rojas, si vocea lui
4)hannah montana -super tare-mega funny
5)bafta charlie-la fel super funny...Si toti care joaca in serialele de pe disney chanel sunt foarte buni si haiosi

| andra_9251 a răspuns:

Jonas