| JustMeAndy a întrebat:

Va place AXN SciFi? Daca da care este serialul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Anne12345 a răspuns:

Im i place AXN SciFi pentru ca toate serialele sunt SciFi.
Preferatele mele sunt Andromeda si Merlin. Daca ar fi sa iti recomand un serial ala e Merlin (lupte, familie, razboi, vrajitorie, dragoni ) :X...e bestial. Vizionare placuta! happy

7 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Mhh sa vedem thinking serialul meu preferat este merlin pentru ca nu mai difuzeaza doctor who

| CautNume a răspuns:

Mie imi placea 'Vanatorii de fantome" dar vad ca nu mai e...te rog mult mult daca ai idee de acea emisiune imi trimiti mesaj privat? te rrrooooooggggggg

| catalinbin a răspuns:

Nu imi place AXN SciFi. Daca formulai: "Care este serialul vostru preferat de pe AXN SciFi?" atunci nici nu mai raspundeam.

| HeX a răspuns:

Da ne place, place, place! Serialul favorit... Criss Angel MINDFREAK si Begin Humans...

| flory_1387 a răspuns:

Doctor who "big grin

| danadyana a răspuns:

Da, urmaresc AXN SciFi iar serialul meu preferat este Andromeda...mai urmaresc insa si Star Trek...