| NickiAle32 a întrebat:

Care este cel mai horror film pe care l-ati vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
| alexandrualind a răspuns:

The ring, uite ca iti dau cu subtitrare in ramana sa fie mai interesant:

http://www.divxonline.ro/horror/994-the-ring.html

Vizionare placuta!

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Drag Me to Hell (2009)

| faramatania a răspuns:

June (2015),Sweet Home (2015),Backtrack (2015),The Veil (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

Evil Dead mi s-a parut cel mai horror.

| Sociopat a răspuns:

Film horror praf lipsit de originalitate care sa se incadreze in categoria "cel mai horror" sunt toate rahaturile astea cu jump scare. It Follows si The Mist au fost terifiante si m-au lasat cu un gust amar si cu o stare mizerabila. Foarte bune filme.

| MistretulPufos a răspuns:

Curaj cainele fricos laughing si Scooby Doo

| FlorinGamingRo a răspuns:

The red wood masacre

| NickiAle32 explică:

Mersi, alexandrualind, eu am mai vazut filmul anul trecut, dar era in engleza si nu am inteles mare lucru

| alexandrualind a răspuns (pentru NickiAle32):

Uite ca acuma ai si traducere!

| Sn4k3 a răspuns (pentru NickiAle32):

Vezi ca este si The Ring 2 daca iti place.