| Raressh69 a întrebat:

Care este cel mai tare film horror care l-ati vazut vreodata. doar unu singur."cel mai tare" dau FUNDAA!

14 răspunsuri:
| GeoXD a răspuns:

Paranormal activity
parea prea real O_O e bine ca a aparut si al 2-lea fil, dar nu l-am vazut inca :[

| larousee a răspuns:

Shutter (2004), cel din Thailanda. faza finala ma dat pe spate :-ss

Răspuns utilizator avertizat
| NighTy a răspuns:

Pai cred ar putea fi Bloody Mary

| deny a răspuns:

Eu am vazut ff multe filme horror le ador:x dar cel mai fain este orphan
http://www.cinemagia.ro/filme/orphan-orfana-33554/

| Ciprian_5075 a răspuns:

Mirrors 1 si 2
Drag me to hell
Seria SAW

O seara buna!

| Ghost a răspuns:

Freddy vs jason

| Ghost a răspuns:

@theforce mai pune mana tata pe o carte de engleza Securea de care zici u se numeste Hatchet in engleza

| messiderudaria a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa aleg da iti dau eu niste filme mori de frica 7eventy 5ive, house of wax, room 6, a nightmare on elm street, si cel mai tare stay alive

| LecSiee a răspuns:

Saw 7

| KFC a răspuns:

Seria filmelor "SAW"

| theforce a răspuns:

Securea ...cauta pe google ca are o denumire in engleza... dar uitete la el iti promit ca e cel mai de groaza film vazut de tine
are scene cand pur si simplu ii deschide lu unu gura de ii mai ramane doar limba din cap... e prea tarebig grin

| Sno0k a răspuns:

The Ring cu siguranta
.

| fusion125 a răspuns:

Cred ca cel mai tare a fost house of wax, apoi the orphan si 75winking