| Swae a întrebat:

Care este filmul/serialul tau preferat?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Terminator 2

| RAY a răspuns:

Filme sunt multe,tot ce inseamna psihologie,filozofie,mister,sf

seriale familia bundy,freinds, asch vs devil =primul sezon, frati grimm, suparatural tot primul sezon, ricky si morty

bonus https://www.cinemagia.ro/......gice-5608/

| gabicoo a răspuns:

"Caracal Stories" by G. Dinca.
hee hee

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In Hell 2003 facut din fapte reale din Rusia. Filmul asta e dupa mine cel mai tare.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Serial: Rick si Morty
Film: probabil Gone Girl, dar mai am unul vazut recent care mi-a placut, Marriage Story.

| Swae explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Serial: The End Of The *** World.
Film: Nu stiu, nu am unul preferat momentan. Cred ca Joker, mi-a placut destul de mult, dar nu e neaparat filmul meu favorit.

| Yurisa a răspuns:

Trilogia "Stapanul inelelor" "Deadpool"
Seriale preferate: "love death robots" si "black mirror". Cele mai bune seriale ever

| Cameliapantiru a răspuns:

Filmul meu preferat este "Sunetul muzicii".

| CleanHeart a răspuns:

Prison Break pentru ca asta il urmaresc acum.
Dar cred ca-mi place mai mult actorul happy

| DarthNiger a răspuns:

Nu as putea spune ca am un film preferat, sunt multe filme pe care le-am vazut si care mi-au placut, insa daca ar fi sa numesc un film sau mai multe care chiar imi fac placere sa le vad pana si de 100 de ori ar fi Mumia si Mumia Revine, prima oara le-am vazut cand eram copil, cred ca aveam in jur de 13 ani si era pe un DVD trimis de o ruda, mi-au placut atat de tare atunci mai ales primul film, incat ori de cate ori ma uit la aceste filme imi trezesc un sentiment de nostalgie intensa, parca le-as vedea iar pentru prima oara, mai ales ca Brendan Fraser a facut o treaba excelenta in aceste filme si el este principalul motiv pentru care mi-au placut asa tare, datorita acestor filme a devenit unul dintre actorii mei favoriti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Great teacher onizuka

| Vikaa a răspuns:

The100

| 4ndr33y a răspuns:

Prison Break, The Walking Dead
Singurele care m-au tinut 24/24 cand le-am descoperit. Abia daca dormeam.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Serialul meu preferat La Casa de Papel
Filmul meu preferat Hard Candy

| Atlas33 a răspuns:

24h. cel mai tare serial.

| Drsss a răspuns:

Seriale : Prison Break, la casa de papel, supernatural

Filme: toate cu Jason Statham / Steven Seagal
Dar ale tale?

| StaticLight a răspuns:

Vikings! Este genial serialul