| Eby78 a întrebat:

Care este serialul si filmul tau preferat?thinking

6 răspunsuri:
| aveam14ani a răspuns:

Serial: mai mult reality show schimb de mame si film:the ring. e horror mrg nu e de speriat da e bestial si in rest imi place comedia

| xForSmile a răspuns:

Pai serialul este The Vampire Diaries so filmul preferat ramane Hachiko (Hachi) L-am vazut de 3 ori dar tot plang la finalul filmului. :Xsad

| AdiAdrian1995 a răspuns:

The mentalist:X:X si apoi Friends si 2 barbati si jumatate

| Ochiverzui a răspuns:

Ca serial Grey's anatomi si Vampire diaries.ca film Twilight

| Eby78 explică (pentru Ochiverzui):

Si mie imi plac la fel ca serial Grey's anatomi si Vamire diaries.Si ca film Twilight toate partilehappydaca vrei sa vb. mesul meu este Biby_Eby78@yahoo.com

| OlteanOana1964 a răspuns:

The Hunger Games.