| lilith16 a întrebat:

Care e serialul/filmul tau preferat?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ma uit la seriale. Dar la filme da, imi place sa ma cre cinefil cand dau recenzii la toate filmele vazute de mine.
Deci nu pot sa aleg un film, la unele m-as uita si de 100 de ori. Dar daca ar fi sa aleg dkar unu asa din mai multe, pe care l-as recomanda, ar fi... nu pot. Nu pot sa aleg unul laughing
O sa alega intamplare acolo unde se opreste degetul in lista : The Intouchables (2011).

| Celcestietot a răspuns:

Putem spune ca Revenge of the Sith, deoarece m-a impresionat cel mai mult pe toate planurile.

| SilentRain a răspuns:

House M.D.
Ultimul film pe care l-am văzut a fost Beats
Tu?

| lilith16 explică (pentru SilentRain):

Au fost multe filme vazute dar cred ca cel mai bun, care chiar a fost ciudat si m-a captivat a fost 'super dark times' desi prefer serialele

| Plato a răspuns:

Two and a half men

| lilith16 explică (pentru Plato):

De ce toate răspunsurile tale apar la "răspuns utilizator avertizat"?

| Andreeush a răspuns (pentru lilith16):

Cred că e din cauza suspendării.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu nu mă uit la filme în general

Răspuns utilizator avertizat