| Ecou a întrebat:

Care este parerea voastra despre ce se expune in documnetarul The secret!?

Răspuns Câştigător
| sadgirl_9460 a răspuns:

Tocmai am citit cartea si am vazut si flimul...parerea mea e ca functioneza serios desi pare imposibil legea atractie chiar e cea mai puternica lege... dar exista un truc stii documentarul zicea ca ai grija ce iti doresti ca nu poti spune nu adica nu vreau aia. pentru ca el nu intelege cuvantul nu de aceea trebuie sa fi pro ceva nu anti.si mai e ceva cand iti doresti ceva de ex cun inel sa ramai ferma pana la capat pentru ca poti cu usurinta sa anulezi acea dorinata, trebuie doar sa crezi sa fi optimista pentru ca iti va schimba viata.ps:eu am vazut documentarul acum 3 saptamana si de atunci s-au intamplat multe lucruri ciudate intr-un fel da super in altul asa ca bafta:*

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Inteligenta materiei pare a fi si mai fascinanta.