| PatriAli a întrebat:

Care este serialul vostru preferat la care va uitati?

Răspuns Câştigător
| AlinautzaElenutza a răspuns:

Pariu cu Viata de pe proTv
este in fiecare luni de la 8:30

12 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ma uit la multe seriale, dar preferatul meu este Grey's Anatomy la care m-am uitat de 9 ori love struck

| Mandark a răspuns:

Serial indian : Dill Mill Gayye = Intalnirea inimilor. cel mai frumos serial indian merita happy

| JiHyun a răspuns:

49 de zile, the return of iljimae...coreene

| EJxJtK a răspuns:

As avea 3:1.The Vampire Diaries; 2.The Secret Circle; 3.True Blood

| Casa a răspuns:

Salut eu ma uit la Naruto shippuden si la seriale coriene, ceau

| vladlove123 a răspuns:

Pariu cu viata si iubiri secretetongue

| IlegalSmile a răspuns:

Pai...Inima nu respecta reguli pe Kanal D in fiecare luni si marti la ora 20:00 si Imbratisari patimase pe Acasa Tv. in fiecar zi de la ora 15:30 :d

Al/Ale tau/Tele?

| redu96 a răspuns:

Prison Break ti-l recomand

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Pariu cu viata!

| WizKhalifaa a răspuns:

"Trasnitii"!
Am inceput sa ma uit la primele sezoane. Am ajuns la sezonul 8. Foarte interesant serialul, abia astept sa ajung "la zi", o sa il inteleg mult mai bine laughing.
Un alt serial e "La bloc", l-am vazut pe tot de la primul episod.
Si unul cu adolescenti : "Nimeni nu-i perfect".

| Ienciu_Cosmin_1988 a răspuns:

Bona mea e un vampir.