| Fradwq a întrebat:

Care este top 3 filme horror cele mai bune vazute de voi.
Daca filmele se potrivesc cu ale mele dau funda!
(si abia mai vad si eu ce filme va plac voua laughing) )

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

1. Wrong Turn
2. Howl
3. House of Wax/Haunt
Sunt mult mai multe, dar astea mi-au placut asa mai mult. Te poti uita la raspunsurile mele daca vrei sa vezi mai multe.

| Fradwq explică (pentru Sn4k3):

Si Wrong Turn se afla in topul meu de filme insa nu pe locul 1, nu cred ca ar merita locul 1

| Sn4k3 a răspuns (pentru Fradwq):

Eu doar le-am pus asa mai mult random. Sunt prea multe filme care imi plac laughing. Acesta a fost unul dintre primele de genul asta pe care le-am vazut si de asta imi place.

| Madesz a răspuns:

Insidious 3
Mirrors 2
Wrong turn.

| Coquina2 a răspuns:

Si ce e asa amuzant?
din cauza ca ai pus emoticonul ala aiurea, nu meriti sa-ti zic topul meu bengos.