| BubLik22 a întrebat:

Care film e mai interesant? twilight sau the vampire diaries?

10 răspunsuri:
| clausweet a răspuns:

Parerea mea...sincer m i se par amandoua interesante, si pun pariu daca te-ai uita si tu la amandoua nu prea ai putea alegewinking

| dariahedea a răspuns:

Parerea mea este ca 'Twilight' iubesc acest film si actorii:X:X filmul ii foarte interesant.

| Capsă a răspuns:

The vampire diaries smugsmug

| Karisma a răspuns:

The vampire diaries e cel mai interesant love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| BubLik22 explică:

Deja l-am vizionat...

| Moxxie a răspuns:

Twilight...sunt si mai multe parti si si mai frumoase...interesante si pline de fantezie:*

| Andruta a răspuns (pentru Moxxie):

NU cred ca ai incercat sa te uiti la TVD.te vei indragosti instantaneu de personaje.

| BubLik22 explică (pentru Andruta):

L-am vizionat si sunt incintata de personajele si tema filmului.

| BubLik22 explică (pentru Moxxie):

Pai si in the vampire diaries sunt momente interesante si cred ca daca le vai viziona vei ramine pasionat(a).

| BubLik22 explică (pentru Moxxie):

Eu pe ambele le-am vizionat si am ramas impresionata de ambele dar totusi astept sfirsitul la ambele ca sa pot compara ''care istorie de dragoste e mai frumoasa si mai interesant, dar si filmul cit e de fantastic'' de aceia ve doresc si celor care nu au vizionat unul din ele sau ambele VIZIONARE PLACUT! ca va fi foarte interesant.