| irina41099 a întrebat:

Care film va place mai mult Another Cinderella Story sau A Cinderella Story? De ce va placut mai mult?

Răspuns Câştigător
| elena_3173 a răspuns:

Ambele filme au aproape acelasi traseu prestabilit adica exista o fata frumoasa care isi gaseste ''printul'' numai ca mama vitrega ii da peste cap toate planurile si o face sa se gandeasca ca nu merita sa lupte pentru nimeni si pentru nimic, dar, din fericire exista mereu prietenii ei apropiati care o ajuta sa mearga mai departe si in final Cinderrella ramane cu Prince Charming.

1 răspuns:
| NoKidding a răspuns:

A Cinderella Story.