| LenaleMinato a întrebat:

Care sunt desenele animate ale copilariei voastre?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
22 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

ScoobyDoo m-am uitat ieri la el doar sunt copil

| NuDauFunda a răspuns:

Viata cu Louie si Copiii de la 402 sunt cele mai funny; mi-au placut si Calatoriile lui Niels Holgersson sau cele cu Willy Fog

| AllyLove a răspuns:

Pai cand eram mica ma uitam la pokemon,naruto,tom si jerry,scooby doo,ce-i cu andy, copii de la 402, witch, spioanele.

| AllyLove a răspuns:

Pai :copii de la 402, tom si jerry,scooby doo,timon si pumba, marcelino panivino, spioanele.

| Depay a răspuns:

Tom and Jerry rolling on the floor

| ScheißeBeMine a răspuns:

Pai ar fi prea multe dar iti dau un link cu un video facut de mine cu desenele pe care le adoram. totusi din el lipseste heathcliff
http://www.youtube.com/watch?v=_hmv3x0XrE4

| Sclipiciii a răspuns:

Familia Adams, Fetitele Pawarpuff, si tooate desenele de pe jetix. funda?

| shadovv a răspuns:

Batman tas, Supermen tas, Justice league, Batman from the future.
Aceste patru serii sunt desenele animate pe care le am cel mai mult la suflet.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Tom si Jerry (cele mai bune desene vazute vreodata),Ed Edd si Eddy,Gemenii Cramp,Testoasele ninja, Robotboy, Courage si mai multe...

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Pai, am si eu cateva de enumerat...
1.InuYasha
2.Povestiri din Cripta
3. Enigmele din Providence
4. Minunata calatorie a lui Nils Holgherson
5.Marcelino
6.Curaj, caine fricos
7. Spioanele
8.Babar
9.Sonic X
10. Willy Fog
11. Willy Fog 2
12. Witch
13. Timon si Pumba
14.Kilari
15.O lume disparuta
16.Zambetul lui Sharon
17. Fetitele PowerPuff
18.Tom si Jerry
19.Simsala Grimm
20. Familia Adams
21. Pokemon
22.Cubix
23.Vaca si Puiul
24.Eu sunt Nevastuica
25. Urmel
26. Scooby Doo

| zNCrys a răspuns:

Lumea lui Bobbi,Viata cu Louie,Pitter Pan,Pisoiul Eek,Familia Flinstone,Fam. de ce?,Povestiri din cripta,Franklin,ATOM,Robogandacelul,Tom&Jerry, BugsBunny, Locomotiva Thomas. Si mai pot sa scriu destule. happy

| marionettetolife a răspuns:

Ungi pungi

| zGohan a răspuns:

Cei cu Andy, Familia Adams, Viata cu Louie [inca imi place], Marsupilami, Sonic X[ imi placea mult], Familia Flinstone, Pokemon.eh, vremuri bune. ^^

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Paihappy.
Cele care imi placeau la nebunie erau ScoobyDoo, Tom si Jerry, Curaj, caine fricos, Ce-i cu Andy, Copiii De la 402, Spioanelelove struck,
Laboratorul lui Dexter, Vaca si Puiul (ma trezeam la 5 dimineata sa ma uitlaughing ) Billy si Mandy, Ed, Edd si Edy, Familia Flinstone, Johnny Bravo mai sunt cateva dar nu-mi mai amintesc exact.
Dar stiu ca eram nebuna dupa Curaj, Caine Fricos si ScoobyDoo. Imi placea si Dexterlove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom si jerry, marcelino pavelino(cred ca asa se numea ), mikey mouse laughing ceva cu donald si goofy happy cam astea. Inca sunt copil dar nu prea mai am timp sa le urmaresc, totusi, ele sunt primele pe lista favoritelor laughing :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu ma uitam la Marcelino si Mickey Mouse :X

| LenaleMinato explică (pentru anonim_4396):

Cred ca era Marcelino Panivino happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom&Jerryrolling on the floor; Fred Flinstonelaughing; Jack piratul cel teribil; Viata cu louie; pisoiul eekrolling on the floorDuck Dogers; Ed, Edd si Eddy; la cele Disney cu pluto... Mickey Mouse desenele "old school" nu ca acum ma uit la ciutani care se uita la idiotenii gen happy 3 friends sau orice desen cu oameni mutanti frate, desene care si-au pierdut farmecul fratilor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mickey Mouse
Marcelino
Pokemon
Ciocanitoarea Woody
Brandy si Domnul Mustacila
Familia Adams
Laboratorul lui Dexter
Curaj, caine fricos
Tom si Jerry
Arthur
Fetitele Powerpuff
Tupu

| Sp3edy a răspuns:

Pokemon, Naruto, Viata lui Lui, Curaj caine prost, laboratorul lui Dexter si altele.

| aleceandra a răspuns:

Cred ca tom si jerry.dar stiu ca ma uiatm mult si la scoobydoo si la timon si pumbabig grin

| luizalu_5149 a răspuns:

Naruto.Cei cu Andy, Familia Adams, Tom si Jerry Nana etcbig grin