| ionutzz1994 a întrebat:

Care sunt desenele voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| yumyumXDcherry a răspuns:

Tom&Jerry laughing astea mi se par cele mai bune desene, de cand cu desenele de azi. numai porcarii laughing si ceva din Bugs Bunny si Looney Tunes.

11 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Prince of Tennislaughing
Si bineinteles, vesnicul Bleach care ar cam trebui sa se termine dar vad ca vor sa concureze ca lungime cu Naruto Shippuuden, asa ca au mai bagat o continuare a povestii naspacrying macar la Naruto povestea e interesanta acum.

| Bacteriuță a răspuns:

Banuiesc ca te referi la desenele animate. Imi plac foarte mult cele cu care am crescut. Adica Tom si Jerry, dar si Looney Tunes (Bugs Bunny, Donald Duck si restul

| ionutzz1994 explică:

@maria3111 nu trebuie sa ai 6 ani ca sa te uiti la desene

| Andruuu a răspuns:

Imi place nini! funda? :*

| BaronVonBavaria a răspuns:

Tom&Jerry Viata cu Louie Scooby Doo Donald Duck Ciocanitoarea Wdy

| Madalin_2046 a răspuns:

Salut,
Desenele mele prefate sunt : Samurai Jack, Dexter's Laboratory, Tom & Jerry

| Youknowimright a răspuns:

Naruto si Naruto shippudenlove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| sergiu a răspuns:

Tehnice smug Te-ai fi asteptat la raspunsul asta? big grin

| LoveNeverDies a răspuns:

Shrek, ice age

| maria3111 a răspuns:

Desene? mai ai 6 ani?laughing

| ramosana a răspuns:

Lovely Complex, Naruto Shippuden si cam atat.