| Moonster a întrebat:

Care sunt desenele voastre preferate, cel care imi place si mi-a dat funda

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Laboratorul lui Dexter,Chowder,Jonny Bravo,Tineri Titani,Artur,Billy si Mandy, Casa Foster, Ce-i cu Andy
Copiii de la 402,
Enigmele din Providence
Familia Addams
Familia Flinstone
Folclorul Maghiar
H2O – Adauga apa
Jonas Brothers
Magicienii din Waverly Place
Sonny si steluta ei norocoasa
Spioanele
Tabara lui Lazlo
Ultima barfa
Viata cu Louie
Zack si Cody
Zambetul lui Sharon
Zeke şi Luther

3 răspunsuri:
| CoolSaku a răspuns:

Naruto si desenele vechi

| Secretttt a răspuns:

Cand eram maimicuta imi placea zambetul lui sharon:X
erau desenele acelea de pe jetix: cei cu andyyy?:Xviata cu louis
Deniss pericol publicc:X:X spioanele, clasa 402:X:X
acum ma mai uit pe disney la: nini, zack si cody, h2o, magicienii din waverly place, fratii jonas
dar in orice caz cele mai faine la care ma uitam cu mult drag erau cele de pe fox kids si jetixxlove struck:X:X:X alea erau geniale
funditaaapuppy dog eyes

| Only2Kill a răspuns:

Pai cum au inceput din nou. Laboratorul lui Dexter., mai imi place si ed ed eddy, flapjack(mai mult cartoonnetwork)happy