| Dark13 a întrebat:

Care sunt sau au fost desenele voastre preferate cele mai frumoase funda!

Răspuns Câştigător
| bLacKK55 a răspuns:

Ce-i cu Andy?, Witch, Copiii de la 402, Sonic X, Tom & Jerry, Dexter, Johnny Bravo, Spioanele, Curaj Cainele fricos, Galactik Football, Jim Button, Marsupilami, Regele Shaman, Popeye Marinarul, Tarzan, Tutenstein, Vaca si Puiul, Tabara lui Lazlo
Cele din ziua de azi sunt doar niste prostii nu ai la ce sa te uitihappy

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| shadovv a răspuns:

Justice league, Superman tas, Batman tas, Batman ftf, South Park, etc.

| Amabilul a răspuns:

Tom & Jerry, Dexter, Courage The Cowardly Dog(Curaj,cainele fricos) Spiderman,X-Men, Life with Louie(Viata cu Louie), Eek The Cat(Eek motanul), Ocolul pamantului in 80 de zile, Povestiri din Scripta si altele mai vechi cum ar fi:Sailor Moon, Sandy Bell si ar mai fi da nu-mi aduc aminte acum

| PsychoDreamer a răspuns:

Lion King, tin minte cum am plans cand a murit Mufasa, si cum mai se facea pielea de gaima in timpul scenelor de lupta... ah.ce vremuri, nostalgie...

| iceman12 a răspuns:

Yu-gi-oh,dexter,tom si jerry, cars, ratatouille

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My Little Pony - Friendship Is Magic si The land before time

| LaraClarice a răspuns:

Printesa Sisi, Scooby Doo, Clasa 402... ce vremuri

(Va rog semnati aceasta petitie http://www.ptroa.co.il/petition/ )

| benny a răspuns (pentru LaraClarice):

Daca stiam ce e nu mai accesam linkul crying

| LaraClarice a răspuns (pentru benny):

Ai semnat macar petitia?

| teodora555 a răspuns:

Mikey mouse, ale tale?

| adrian9811 a răspuns:

Sal mie miai placut copii de la clasa 42 cel mai mult si tom si gery

| Nuni a răspuns:

Duck Dogers; Tom & Jerry; Bugs Bunny; Dexter; Johnny Bravo;, Acelea erau desene, nu ce e in ziua de azi. happy

| deeaoana a răspuns:

Bona mea e un vampir:giorgi curiosu:tom si jery:*funda? plizz

| XxMonixX a răspuns:

Bugs Bunny si Johnny Bravo si Dexter etc... FF frumoase desene happy Azi deja nu mai sunt asa bune :\