| Andromedda a întrebat:

Care sunt desenele voastre preferate?happy

Răspuns Câştigător
| Summer Memories a răspuns:

Fă trei ture Anderson! laughing :-x

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Desenele mele preferate la fel ca majoritatea cred sunt Tom si Jerry. Pe langa acestea mai apreciez si alte desene animate de la looney tunes.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Looney toons.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sailor Moon cu siguranta big grin

| Bishop a răspuns:

Scooby-Doo

| JeSa a răspuns:

Buna!, desenele animate preferate : Tom şi Jerry, imi place confruntarea dementiala a personajelor, eu chiar punandu-ma in rolul soricelului, iar pe fratele meu in rolul negativ al mâtei, fiind mai mare in volum si un autoritar - dadadadaaaa de astaaa!, hehe!,- si as mai putea spune de Sailor Moon, acu' se pune ca ma uit la Futurama?, ps. ca nu am trecut inca de varsta predefinita pentru vizionarea desenelor animate : ))glm!, Ok, pa, pa!

cami
| cami a răspuns:

Sailor Moon (aveam 8 ani cand le-au scos), Copii de la 402, Wunschpunsch, Spioanele, Songoku, Viata cu Louie, Cainele mare si rosu, Clifford, Scooby Doo, (erau 3 tampiti pe cartoon, una YU-HA-OOOBLEA :)), si mai era unul cu prietenul lui imaginar, BLANITA) -nu stiu cum se numesc, in fine, cele mai tari erau pe FOX KIDS...(adoram emblema asta) http://www.foroswebgratis.com/imagenes_foros/0/5/4/5/6/797508fox_kids.gif iar dupa, au venit ei mai repede cu Jetix-ul. http://www.motg.com/content/Channels/events/jetix_tour/JetixLogoOutline.gif acum, sunt niste desene de tot rahatul :)) batai, impuscaturi, nu mai intelegi nimic, pe atunci erau mai. copilaresti.

lolita
| lolita a răspuns:

The simpson, american daddy si family guy. sunt desene pantru adulti si ar mai ii unele dar sunt si minori prin zona. laughing

| Ana_6509 a răspuns:

Tom si Jerry si Grim & Evil(cica mi s-a spus ca seman cu Mandy la caracter ).

| Brotacelu a răspuns:

Dragon ball... am descarcat seria Z la care ma uit de vreo luna ...am ajuns la episodul 167 din 276 :d

| iri a răspuns:

Tom si Jerry, Scooby-Doo, Povestiri fotbalistice, Sandokan. In niciun caz desene de azi care de multe ori strica educatia copiilor.

| m4them4tic a răspuns:

Grim & Evil, Johnny Test big grin si altele.

| madalicious a răspuns:

Doar Tom & Jerry. Mentionez ca ma uit la ele de cand eram mica si maruntica.

| M.madallina a răspuns:

Nu ma uit la desene animate, si nici nu am avut nici un desen animat preferat

| Summer Memories a răspuns:

Viata cu Louie, Copii de la 402, Tom si Jerry, Wunschpunsch :X

Desenele copilariei sigh :X:X

| Iustina17 a răspuns:

Viata cu Louie, Copii de la 402, Wizards of waverly place si Jonas

| Zodiac a răspuns:

Clar Tom si Jerry... JhonnyBravo; Ed, edd si eddy; piratul jack; viata cu louie si mai sunt cateva dar nu mi le amitesc acum. oricum pe astea le vizionez cel mai des.big grin

| virtuallove a răspuns:

South Park de pe MTV.

| doar.eu a răspuns:

Family Guy
Viata cu Louiehee hee

| smileforme a răspuns:

Sailor moon, insula dramei totale, sara jane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele animate.si cele inramate.unele.si grafitti.de asemeni caricaturile reusite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place:...tom si jery, joni test, scooby-doo si cam atat