| anonim_4396 a întrebat:

Câte premii a câştigat filmul Mizerabilii la Globurile de Aur 2013?

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Trei.Unul pentru cel mai bun film din categoria musical/comedie, unul pentru Hugh Jackman - Jean Valjean, pentru cel mai bun actor intr-un musical/comedie si inca unul pentru Anne Hathaway - Fantine, pentru cea mai buna actrita intr-un rol principal intr-un musical/comedie.

3 răspunsuri:
| Andreea304 a răspuns:

Nu stiu...1 sau 2, cam asa ceva.

| adriano26 a răspuns:

Cel mai bun film - comedie sau musical
Cel mai bun actor intr-un film de comedie sau musical (Hugh Jackman)
Cea mai buna actrita intr-un rol secundar (Anne Hathaway)