| Shrouddale a întrebat:

Cati bani primesti daca joci intr-un serial sau film?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de la caz la caz!
La filme de duzina primesti intre 1000 si 40000 de dolari!
Iar la seriale si filme importante primesti chiar si peste 10 milioane de dolari!
Priveste cazul cu charlie sheen...

| RazzyFUnik a răspuns:

Depinde de bugetul filmului/serialului. De exemplu pentru emisiunile regizate ca fiind reality show se plateste cam 2-3 milioane... filmarea dureaza cam 3 zile

| Stefan89 a răspuns:

Nu se poate oferi un raspuns concret la intrebarea ta.Totul depinde si de film(daca e low budget sau nu), de casting(daca mai joaca si actori renumiti) si multi alti factori.Singura modalitate de a afla este sa joci intr-unul big grin

| InsanelyWicked a răspuns:

Destui cat sa~ti cumperi un pachet de tigari ~

| smekerul000 a răspuns:

In jur de 2000 de eura sau 1500 de euro depinde acum! funda