| AndaAlexandra a întrebat:

Caut de ceva timp un serial, de fapt o " mini serie" (nu are sezoane, are doar cateva episoade). L-am vazut acum cativa ani si as vrea sa il revad, dar nu imi mai aduc aminte cum se numeste si nu imi aduc aminte nici un actor ce joaca in serial.
Este vorba despre un fel de reuniune cu familia si prietenii. Totul se schimba in momentul in care, pe rand, sunt omorati de cineva.
Poate ma puteti ajuta!
PS: La sfarsitul fiecarui episod apar personajele, iar cele omorate sunt insemnate cu un x.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Harper's Island?
http://www.cinemagia.ro/filme/harpers-island-42611/

2 răspunsuri:
| AndaAlexandra explică:

Mersi mult de tot big grin

| faramatania a răspuns (pentru AndaAlexandra):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.