| MeAdrian a întrebat:

Caut si eu un film.Este putin mai vechi cam de prin 1990 incoace.Este vorba de un baiat care are ceva boala, nu poate sta in lumina soarelui si se indragosteste de o tipa.Mai stiu ca baiatul are o motocicleta si se imbraca tot timpul cand iese afara intr-un costum negru.nu imi mai aduc aminte numele filmului.Va rog sa ma ajutati si pe mine daca stie cineva denumirea filmului.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| MeAdrian explică:

Gataaaa, am gasit. Filmul se numeste The Dark Side Of The Sun. e cu Brad Pitt.Multumesc oricumbig grin

| iuliana_8815 a răspuns:

Hmm...nu stiu sigur despre ce film vorbesti da suna interesant happy si l-as viziona si eu hypnotized