| Sheridanx a întrebat:

Caut un film.Este vorba despre un asasin platit sa omoare o familie. El ii ucide pe toti in afara de un baietel, pe care il "adopta". Cand baiatul creste mare, este ajutat de catre asasin sa se razbune pe cei care au vrut moartea familiei lui.Se indragosteste si de o tipa pe care trebuie sa o omoare, dar nu il lasa inima. Mi se pare ca asasinul e Bruce Willis.
Stie cineva ce film e? :-s

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Lucky Number Slevin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se numeste LUCKY NUMBER SLEVIN. Da asta este. Super film, mai ales ca joaca si Morgan Freeman. evictoras@yahoo.com