| alex19995 a întrebat:

Caut un film dar nu imi aduc aminte prea bine cum se numea, ca gen este horror, ani cand s-a produs cred ca se situeaza undeva intre 2004 2008, era vorba de niste tipe care se duc intr-o pestera subterana unde o tipa alege alt drum si dau intr-o camera plina cu tot felul de zombie sau ceva in genu, si filmu se numea The D...nu mai cunosc ce era mai departe, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Descent" - Coborâre întunecată (2006) cu Natalie Jackson Mendoza.
http://www.imdb.com/title/tt0435625/
Numai bine!

| alex19995 explică (pentru Diabolique):

Esti genial omule mz mult

1 răspuns: