| Dariuspop2344324 a întrebat:

Caut un film in care un tip tortureaza oameni si le scoate organele si dupa le da organele de mancat unor alte persoane fara ca aia sa stie ca ii carne de om

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Seamana cu un episod din Cum sa scapi nepedepsit. Tind sa cred ca e Hanibal dar nu sunt sigur.

| Nadeko a răspuns:

Bună. Nu știu dacă o să găsești filmul pe care îl cauți în seria pe care ți-o voi spune, dar dacă îți face plăcere să vizionezi astfel de filme, îți recomand Wrong Turn / Drum Interzis. Sunt vreo 6 filme, nu știu cum am rezistat să le văd pe toate. Vizionare plăcută!