| GoGo23g a întrebat:

Cine stie un film horror care ii tortureaza de vii,, adica,, le taie cate o mana, le scoate ochi, ii tortureaza asa msms
Funda primul raspuns
Inafara de Saw, hostel

Răspuns Câştigător
| 10teo10 a răspuns:

I Spit on Your Grave: Unrated, The Wardbig grin

8 răspunsuri:
| SoJustMeAndU a răspuns:

Mirrors,Samantha Morgan, Dead bell si The down of the dead

| marlanuu a răspuns:

Wrong turn 4 happy

| yourgirl a răspuns:

Fear island

| TukAnk a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-torturi/ top filme cu torturi...vizionare placuta!

| AlcatrazOne a răspuns:

Un film cu totruri cum vrei tu ar fi seria SAW(1, 2,3, 4,5, 6,7)superi tari toate partilehappy

| tudysteaua a răspuns:

I Spit on Your Grave, The Loved Ones...inafara de cele zise de tine saw sau hostel big grin

| ImP3rF3cT a răspuns:

Buna happy Ce zici de "House of wax"?

| Moneyy a răspuns (pentru ImP3rF3cT):

Frate pff house of wax? doamne cel mai varza fil macar stii ce inseamna? casa de ceara nu stiu daca asta este film horror apoi saw 1-7 e comedie