| eda95 a întrebat:

Am vazut un film pe protv, in care era vorba despre un cuplu care se muta intr-o casa mare. Sotul avea o functie importanta,iar sotia sa era casnica. Cuplul urma sa aiba un copil. In cele din urma sotia sa petrecandu-si mult timp acasa...i se intamplau fel de fel de lucruri neobisnuite, incat incepe sa se interseze cine a locuit inainte. Sotul sau aduce o vecina ( o batranica ) sa mai stea cu ea. Batranica o ajuta sa aiba grija de bebelus, si ii dadea sfaturi despre cum sa-i mearga bine. In film aparea si o papusa bebelus, pe care o gaseste catelul familie in curte. Iar la sfarsitul filmului femeia ingroapa papusa.Imi cer scuze ca nu mai tin minte toate detaliile, l-am vizionat demult! Daca m-ar ajuta cineva cu numele filmului, as fi foarte recunoscatoare. Fundita!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„First Born" - Întâiul născut (2007) cu Elisabeth Shue.
http://www.youtube.com/watch?v=1e9E83op_dc
Numai bine!

| eda95 explică (pentru Diabolique):

Si unde pot vedea filmul? Ca nu-l gasesc.

2 răspunsuri:
| PunkyA a răspuns:

La sfarsitul filmului femeia ingroapa copilul! Ea a crezut ca a ingropat papusa, dar de fapt a ingropat copilul.
Oricum filmul e superb!