| Titus_Titus_1985 a întrebat:

Caut un film vazut multi ani in urma.
E vorba despre 2 persoane care nu s-au casatorit deoarece nu erau la fel de bogate si familia ei a maritat-o cu altcineva. In decursul filmului a ajuns si el bogat lucra la posta sau ceva de genul si scria scrisori sau raspundea in locul celor ce nu si gaseau cuvintele. La sfarsitul filmului aceasta a asteptat sa moara sotul ei si in ziua cand a murit s-a dus si a cerut-o de sotie.
Imi mai amintesc ca s-a terminat ceva de genul ei doi impreuna pe un vas intr-o vacanta sau calatorie gen.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Love in the Time of Cholera (2007)
https://www.cinemagia.ro/......rei-19548/

| Titus_Titus_1985 explică (pentru faramatania):

Iti multumesc din inima! Acesta este filmul ❤

| Laura927 a răspuns:

Da nu situ filmul dar aici ai alt film de genul
The Great Gadsby