| teo530 a întrebat:

Ce anime-uri recomandați? Ceva gen Tokyo Ghouls, Boruto, Naruto.

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Neapărat trebuie să vezi Shingeki no kyojin (Attack on titan), e în aceeași linie.
Mai vezi și Fairy Tail sau Bleach, Another, Full Metal Alchemist, Ao no exorcist
Uite un site foarte bun, https://ak1.anime-kage.org/
Ai sus un mediu "Genuri" și alegi ce genuri vrei să fie și îți apare o listă, sunt foarte bune animeurile traduse pe site.
Vizionare plăcută!

2 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Devil's Line
Koutetsujou no Kabaneri
Boku no Hero Academia
Attack on Titan

| Scarlat_Albert_1984 a răspuns:

Uita-te la charlotte e vorba despre niste oameni care au superi puteri iar personajul principal abuzeaza de puteri si este recrutat intr-un fel de gang care vor sa prinda oameni cu superputeri care abuzeaza ca el anime-ul are 1 sezon si crede-ma este foarte bun