| Iuulia1 a întrebat:

Ce credeti ca se v-a intampla mai departe in Naruto Shippuden? Cine credeti ca v-a castiga razboiul? Sasuke se v-a intoarce in sat?

5 răspunsuri:
| ThatsMethod a răspuns:

Sasuke?! Sasuke..Hmmm...Eu am vazut Shippunden.Dar nu stiu daca e o copie sau e original.Acolo Sasuke se va intoarce in sat sa-i protejeze pe ceilalti..Asa am vazut

| AnimeGirl3496 a răspuns (pentru ThatsMethod):

Ce ai vazut tu e fake. Din nefericire.

| ryuu a răspuns:

Daca esti atat de nerabdatoare citeste manga, cum a spus si BadxGood. si PoWeR18894 unde ai vazut tu asa ceva?

| BadxGood a răspuns:

Ai putea citi manga daca esti asa curioasa tongue

| gratzzy a răspuns:

Buna! Eu cred ca cei buni vor castiga deoarece asa se intampla mereu dar si eu sper ca sasuke sa se intoarca.