| Emilia23 a întrebat:

BUna! Am vaut pariu cu viata episodul 8. credeti ca Ioana va murisad?

6 răspunsuri:
| Emilia23 explică:

Mnda.` stiu dar cand am vazut ca s-a ridicatlaughing asa. sh ea sh anca. asa am crezut. dar nu s poate ca ea e rolul principal. ea sh andrei.love struck... sper sa nu moarasad

| Elenaaa23 a răspuns:

In nici un caz...Ea e personajul principal nu are cum sa moara la inceputul filmului. Si ce farmec ar mai avea fara ea, nu?

| PisicMic19 a răspuns:

Sper ca nu

| iiGabytsa a răspuns:

Este imposibil, pentru ca ea este personajul principal si ar muri tot serialul.Acum ca v-am lamurit, sper sa castig si eu o funda

| costykyo a răspuns:

Ea si Andrey sunt rol principal ei nu vor muri niciodata in acest serialhappy

| Beybi a răspuns:

Nu stiu ce sa spun si eu l'am vazut sper sa nu,, moara".e actrita mea preferata din acest serialsad