| RoxYuuKikyo a întrebat:

Ce credeti despre anime? (Mie imi plac la nebunie)

11 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Imi plac si mie foarte mult, dar nimic nu se compara cu o carte numai buna de citit!

| RoxYuuKikyo explică:

Ma bucur ca cei care mi-au raspuns la intrebare sunt fani anime. eu, personal, toata viata mea, am trait in fantezia animeurilor. Tavi, sa stii ca presupun ca esti un fan inrait al animeurilor, Nu2am2inspiratie mersi de lista cu anime recomandate (sunt foarte curioasa)si Cornel raspunsul tau ma amuzat. Inca odata mersi de raspunsuri! Ja ne

| loveanime a răspuns:

Si mie imi plac mult animeurile

| Darkrosse a răspuns:

Sa imi placa? nici gandlaughing

Le ador:X:X:X (desi am vazut animeuri mult mai bune ca grafica raman la cele mai vechi detective conan, inuyasha.)

| Иαяʋтσ a răspuns:

Si mie imi plac mult

| malina97 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult anime-urile

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Si mie imi plac.Preferatul meu este DN Angel iar personajul Riku pentru ca imi place caracterul, aspectul si seamana cu mine din multe motive.

| BipBip a răspuns:

Eu le adooor nu as putea traii fara ele.mai ales naruto, inuyasha si death note.Astea sunt primul loc.Ar mai fi si Shiki dar e scurt.

| cornel a răspuns:

Mai cunosc o persoana tot asa ca tine...

| Alice_2720 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine:*:d

| Nobodies a răspuns:

Si mie! OMG le ador! xD hei daca vrei add: dark. elfe ^w^