| RoxYuuKikyo a întrebat:

Ce credeti despre anime? (mie imi plac la nebunie)

Răspuns Câştigător
| Eyleen a răspuns:

Eu le ador ...Am stat intr-o noapte sa ma uit la un anime incat tatal meu mi-a taiat curentul. Vrei sa facem schimbe de nume de anime-uri?

3 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo explică:

Toti cei care mi-au raspuns la intrebare va multumesc deoarece sunt noua pe acest site si vreau sa ma imprietenesc cu multi oameni (si fani anime) eu am gasit putini fani anime ca prieteni, nu as fi crezut ca sunt mai multi prin tara dar am fost copilaroasa sa cred asta.Sa stiti ca cei care imi raspund la intrebari eu ii consider prieteni! SCZ CA NU RASPUND MAI REPEDE SI EU LA ALTE INTREBARI
sper sa mai vorbim si daca vreti sa vedeti mai multe animeuri si seriale de pe disney in romana intarati aici:(eu vil trimit cu ep din vampire knight dar mai jos in stanga sunt desene dublate si subtitrate in romana)http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/v/vampire-knight/

| ViViDfan a răspuns:

Le ador:Xmai ales cele romance, slice of life

| yami_2526 a răspuns:

Si mie imi plac...sunt interesante si au o grafica super