| deni_3103 a întrebat:

Ce credeti despre jeleuri? imi plac la nebunie inca de cand eram mica... ce ziceti, sunt une sau rele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elisa2809 a răspuns:

Ele par bune dar nu sunt deloc asa cum par. Si mie imi placeau la nebunie niste jeleuri ce mereu mi le aducea mama cand eram mica. Cand am crescut mi-am dat seama ca orice mancare, dulce, etc. daca sunt alimentare pot avea chimicale si euri care mentin produsul pentru o lunga durata. Nu zic acum ca nu mai trebuie sa mancam nimic almentar! Deci jeleurile sunt bune cateodata, dar ai grija sa nu mananci mult prea des ca am auzit ca pot dauna sanatatii. Fa ce crezi, am dat si eu un sfat din ce stiu. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Categoric sunt bune la gust.dar pentru sanatate mai putin.dar trebuie sa mananci cu ratiune nu 2 pungi pe zi laughing)

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce va mai plac algele...laughing

| Ea a răspuns:

La gust sunt foarte bune.Nu neg cã din când în când îmi fac cu ochiul prin magazine şi atunci îmi cumpãr câteva, dar sãnãtoase nu sunt. Aruncã o privire aici http://www.revistafelicia.ro/......_porc.html