| Frumusika_5041 a întrebat:

Ce ai alege intre filmul harry poter si amurg?

14 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna Amurghappy
Numai bine.

| thegreatgatsby a răspuns:

"Filmul Harry Potter"?
Pai care din filmele Harry Potter?
Sau te referi la toata seria?winking
Normal ca Harry Potter. Este o poveste uimitoare, nu ceva care te face sa vomiti ca Amurg

| CompleteAndUtter a răspuns:

Hmm, grea decizie laughing. Dar oricat m-as gandi, tot Harry Potter as alege.

| Joannaa a răspuns:

Buna,eu as alege amurghappy

| TheFeeye a răspuns:

Harry Potter.
As fi ales Amurg daca ar fi fost alta distributie, mneah pacat de el :/. Chiar nu inteleg de ce a avut asa mult succes. Cartea e mult mai buna.

| sceptic a răspuns:

Fiindca le-am vazut pe ambele, pot spune ca Amurg deoarece mi-a tinut atentia mult mai treaza.

| f a răspuns:

Harry Potter :d.

| EmilyWasHere a răspuns:

Harry Potter, clar!
@weezybaby si @Metro: Aveti perfecta dreptate!

| Ana_5069 a răspuns:

Eu una aş alege Amurg. love struck

| Puffy729 a răspuns:

Sincer, Amurg e naspa! Si Roberts Pattinson chiar ma sperie cand il joaca pe Edward! Cand il joaca pe Cedric Diggory e tare. Si oricum povestea mi se parea prea clara. Adica era clar ca Bella si Edward ajung sa fie impreuna! Dar in HP toata lumea s-ar fi asteptat ca Harry sa fie cu Hermione, dar nue asa! E cu Ginny! Si oricum, Harry Potter e cea mai tare carte, si cel mai tare film.
Harry Potter is the BEST!

| LoryIsNotFunny a răspuns:

Harry Potter happy The Boy Who Lived (come to *live*)

| blueorange1302 a răspuns:

Harry Potter! (cu 2 de t...)

| anunknownmjfan a răspuns:

Harry Potter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter toata ziua!
Twilight toata noaptea, cand dorm!