| Patry908 a întrebat:

Ce film ati urmarit si v-a impresionat foarte mult? Vreau sa adun cat mai multe pareri si vad si eu un film ca lumea...

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Andrei Rubliov regizat de Tarkovski

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

"Orice experienţă se capătă cu oboseală, cu eforturi, cu o certă suferinţă... Numai după ce a fost fecundată de aceste dificultăţi experienţa dă roade. Pentru noi era foarte important să demonstrăm că experienţa este ireversibilă..."
Da.

| Leocerba a răspuns (pentru NOname):

Filme de pe cand omul avea timp sa șadă si sa cujete, nu mura-n gura...si mura aia modificata genetic si cu 13 E-uri.

Răspuns utilizator avertizat
| Lysander a răspuns:

Dear John sau Remember me happy