| Popescu_Maryancik_1996 a întrebat:

Ce filme bune cu Jim Carrey stiti?

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Masca big grin

| costis a răspuns:

Bufonul? Incearca si ceva cu Robin Wiliams sau Dustin Hoffman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumb and Dumber, Liar Liar, Ace Ventura, Man on the Moon, etc. Toate filmele cu Jim sunt bune.

| Cosmotel a răspuns:

Eternal Sunshine of the Spotless Mind mi se pare cel mai bun.

| mirelle a răspuns:

Eu pe astea le-am văzut și îs foarte tari

1.Liar, Liar
2.Ace Ventura: Pet Detective
3. Dumb & Dumber
4. Dumnezeu pentru o zi
5.Mr. Popper's Penguins / Pinguinii domnului Popper
mai ai aici [http://www.cinemagia.ro/actori/jim-carrey-289/] :) ENJOY.

Fundă?; D

| sebi0000 a răspuns:

Seria de filme Ace Ventura, Yes man.

| Shining a răspuns:

Number 23, este un film genial si pot spune ca am vazut multe filme bune, dar la acesta timp de 2 zile mi-au venit incontinuu intrebari si imagini din el

| bboy98 a răspuns:

Ace ventura..sunt mai multe parti big grin