| Vernusio a întrebat:

Ce filme sau carti cu civilizatii extraterestre stiti?

Răspuns Câştigător
| miolina a răspuns:

In urma cu multi ani, ma uitam la un film cu extraterestrii mult mai civilizati decat oamenii. La aeroport, la asteptarea aterizarii unui avion din care au coborat cativa extraterestri. In intampnarea lor era prezenta armata. Un individ din armata spusese o prostie si a fost transformat in scrum. Apoi, in film, a urmat actiunea. Dar una traznita. Un razboi intre oameni si extrarestrii imbracati in haine pentru a-i pune la incercari pe oameni. Unii erau transformati in scrum. Si cu asta, basta.

2 răspunsuri:
| Iosif_Liviu_1997 a răspuns:

Star wars laughing

| Rex_Chimo_1989 a răspuns:

Iti recomand ca filme star trec sau Star wars. Sunt niste serii foarte bune pe care le-am urmarit multi ani.